Yar (Sevgili) Sözleri

Sayfa İçeriği: Yare Aşk Sözleri, Yar Sözleri Anlamlı, Yar Sözleri Aşk, Yar Sözleri Kısa, Yare Sözler Yeni, Yare Sözler Anlamlı, Yare Sözler Etkileyici, Yar Sözleri Facebook

Biz size bu sayfada yar sözleri yani sevgili sözleri hazır ettik. Bu güzel yâre anlamlı sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada sevgilinizle paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.

YÂRE (SEVGİLİYE) GÜZEL SÖZLER


Manşet: Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye yar denilir.


Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Ey yar kapına geldim ve ben ben olmaktan vazgeçtim, sen yeter ki kim o de, kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Seni niye mi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni, yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

Bu şehri sevmemin tek nedeni;  köşe başını döndüğümde seninle karşılaşma ihtimalimdir.

Ben seni bizim olmayan bir şarkının nakaratında, sabaha karşı 5 gibi sevdim. İşte kimse seni o saatte ben gibi sevmez…

Sen çare arıyorken, o bahane arıyorsa. Aranacak bir şey kalmamıştır demektir. Bırak gitsin…

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Bir gül olmak isterdim. Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Çaresiz kalmışım bağlı bileğim, kahretsin sen yoksun, nasıl güleyim, ey benim hevesim, arzum, dileğim, yaşamak seninle, öl de öleyim…

Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir uzaktan sevmek!

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim.

Seni bulmaktan çok aramak isterim Seni sevmeden önce anlamak isterim. Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Herkesin sarılırken asla bırakmak istemediği bir kişi, bütün sokaklarını dolaşmak istediği bir şehir ve yaşamak istediği bir film vardır.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında pekguzelsozler.com iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Herkesin bir umudu vardır, bir savaşı, bir kaybedişi, bir acısı, bir yalnızlığı, bir hüznü, çünkü herkesin bir gideni vardır, içinden bir türlü uğurlayamadığı.

Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü senindir artık. Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın. Bütün vücudum sen artık.

Birisinin eksikliğini duyuyorum, ötekinin fazlalığını. Eksik olan gelip boşluğunu doldurmuyor, fazla olan gidip yerini boşaltmıyor. İkisinin arasında kötü, sevimsiz bir yerdeyim.

Keşfetmeye Devam Edin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş
Portobet Giriş