Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo’ya verdiğiniz gönderilerin durumunu internetten öğrenmek için Kargo Takip Sistemi’ni kullanabilirsiniz.

Bunun için kargo takip numaranızı bilmeniz yeterlidir. Sürat Kargo’da gönderilerinizin durumunu kontrol etmek için;

  • suratkargo.com.tr/KargoTakipSorgulama/ bağlantı adresine tıklayın.
  • Açılan sayfada sol üstteki kutucuğa kargo takip numarasını yazın.
  • Son olarak “Getir” butonuna basın.

Bu işlemi yaptığınızda hem gönderen kişinin hem de alıcı kişinin adı ve soyadı, adresleri ve telefonları görüntülenir. Ayrıca kargonun çıkış süresi ile varış süresi, kargonun hangi şubeye teslim edileceği, şubenin telefon numarası gibi bilgiler de formda yazar.

Kargonuz eğer dağıtımdaysa işlem tarihi, teslim alan, durumu, bulunduğu yer ve özel takip numarası gibi detayları da aynı ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Kargo Takip Sistemi sayesinde Sürat Kargo’ya vermiş olduğunuz ya da Sürat Kargo aracılığıyla teslim alacağınız tüm gönderilerin durumunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İnternet bağlantınız varsa telefonla aramaya gerek kalmadan, dakikalarca hatta beklemeden, yalnızca kargo takip numarasını girerek saniyeler içinde kargonuz hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kargo takibinizi bilgisayardan ya da telefondan yapabilirsiniz. Telefondan Sürat Kargo takip ekranına girmek isterseniz, kullanmış olduğunuz tarayıcıya “Sürat Kargo Takip” yazmanız yeterlidir. Karşınıza, bağlantı adresini vermiş olduğumuz form çıkacaktır. Bu forma kargo takip numarasını yazınca tüm bilgiler detaylı bir şekilde görünecektir.

İSİMLE SÜRAT KARGO TAKİP SORGULAMA

Kargo Takip Sistemi’nde isimle sorgulama yapılamamaktadır. Tüm sorgulamalar kargo takip numarasıyla yapılabilir.

SÜRAT KARGO TAKİP NUMARASI NEREDE YAZAR?

Şubeye teslim ettiğiniz gönderilerde şubedeki yetkili size bir makbuz verir. Bu makbuzun üstünde kargo takip numaranızı görebilirsiniz. İnternetten yaptığınız alışverişlerde ise mail adresinize kargo detayları gönderilir. Gönderinizin kargoya veriliş tarihi, size ulaşacağı tarih ve kargo sorgulama numarası gibi bilgileri mailinizden takip edebilirsiniz.

Sonuç olarak Sürat Kargo takibini internetten kolayca yapabilirsiniz. Bunun için vermiş olduğumuz bağlantı adresine telefondan ya da bilgisayardan tıklamanız yeterlidir.

Ancak internetten verdiğiniz siparişlerde ya da şubeye giderek göndermek istediğiniz ürünlerde mutlaka kargo takip numarasını not etmeniz gerekir. Aksi halde Kargo Takip Sistemi ile gönderilerinizin durumunu öğrenmeniz mümkün değildir.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş