Aydem Elektrik Faturası Borcu

Türkiye’nin ilk özel elektrik perakende satış şirketi olma özelliğini taşıyan Aydem, Denizli, Aydın ve Muğla illerine elektrik hizmeti sağlamaktadır.

 

Bu üç ile sağladığı elektrik hizmetinin yanı sıra Aydem, Gediz Elektrik şirketi ile yürüttüğü ortaklık ile beraber, İzmir ve Manisa illerine de elektrik iletmektedir.

Belirttiğimiz bu beş il içerisinde olan ve kullandığı elektriği Aydem şirketinden temin eden kişiler, Aydem borç sorgulama ile güncel elektrik faturalarını öğrenebilmektedir.

Peki, Aydem borç sorgulama işlemi nasıl yapılır?

AYDEM BORÇ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Aydem elektrik şirketi, kullanıcılarına online elektrik borcu sorgulama imkanı sağlamaktadır.

Buradan https://aydemperakende.com.tr/ resmi sitesine girerek "Hızlı sorgulama"  menüsünü seçerek sözleşme hesap no bilgisini girerek borç bilginizi öğrenebilirsiniz.

Bu da demek oluyor ki Aydem müşterileri, cep telefonlarından, tablet veya bilgisayarlarından kolayca Aydem borç sorgulama işlemi yapabilmektedir. Aydem borç sorgulama işlemi için tesis numarası ve abone numarası gibi bireysel müşteri bilgileriniz gerekmektedir.

Bu bilgiler ise daima aynı olup, tarafınıza ulaşan en son fatura üzerinde yer almaktadır. Aydem elektrik kullandığınız süre boyunca evinize hiçbir zaman fatura gelmeme durumunda ise, Aydem elektrik şirketini arayarak da hanenizin tesis numarası ve abone numarasını öğrenebilirsiniz.

Aydem borç sorgulamak için gerekli olan tüm bilgilere sahip olduktan sonra,

Aydem elektrik şirketinin resmi internet sitesine girerek mevcut elektrik borcunuzu sorgulatabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 444 44 186 numaralı Aydem elektrik hattını arayıp, telefon üzerinden elektrik borcu sorgulatabilirsiniz.

AYDEM FATURA ÖDEMESİ NASIL YAPILIR?

Aydem elektrik resmi internet sitesi veya 444 44 186 numaralı telefonu arayarak elektrik faturalarını öğrenen kullanıcılar, birçok farklı şekilde fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilmektedir. İşte, Aydem elektrik faturası ödeme yöntemleri;

  • Aydem elektriğin anlaşmalı banka gişelerinden
  • Aydem elektriğin anlaşmalı bankalarına otomatik ödeme talimatı vererek
  • Aydem elektriğin anlaşmalı bankalarının internet bankacılığı üzerinden
  • Müşteri İlişkileri Merkezinden, Kredi kartı ile
  • Aydem elektriğin bulunduğu illerdeki PTT şubelerinden
  • Aydem elektriğin yetkili ödeme merkezlerinden

AYDEM ELEKTRİK FATURASINI TAKSİTLE ÖDEMEK MÜMKÜN MÜ?

Aydem elektrik şirketi, müşterilerine taksit ile Aydem fatura ödeme imkanı sunmaktadır. Taksitlendirmeler 2 ile 9 ay arasında olup, belirlenecek olan vade farkı ise ödeme yapılan bankalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş