Erkekler Kadınlarda Neye Dayanamaz?

Erkekler kadınlarda neye dayanamaz? Bir erkeği çok seven ve onunla bir aşk ilişkisine girmek isteyen kadınlar bunun için neler yapabileceğini sıklıkla düşünür. Her ne kadar basit gibi dursa da birkaç küçük şey ile aklında kalıcı bir yapıya ulaşmanız mümkündür.

Bunlardan bir tanesi sırlardır. Erkekler yapıları gereği sırlarını kendilerinde tutmayı sever. Çünkü bunları paylaştıkları zaman kadınların aksine zayıfladıklarını ve tehlikelere açık kaldıklarını düşünür. Lakin bir kızı seviyorsa sevgi bağı sebebiyle onunla bazı sırlarını paylaşma yoluna gidebilir.

Ne var ki kadınlar her ne kadar sır olsa da bu konuda hakkında özellikle yakın arkadaşları ile konuşulabilir. Genellikle bir süre geçtikten sonra bu durum erkek tarafından da öğrenilir. Bu durum sizin güvenilmez olduğunuza neden olacak, seviyorsa bile bağın ortadan kalkmasına eden olacaktır.

Dolayısıyla erkekler kadınlarda neye dayanamaz diyorsanız, bundan uzak durmanız gerekir.

Kötü Polis Rolünü Bırakmamak

Bu özellikle evli ve çocuklu olan çiftlerde geçerlidir. Kadınlar genellikle çocuklara kızma, ceza verme ve bağırma gibi işlemleri babalara bırakır. Böylece onları bir bakıma çocukların gözünde kötü polis olarak gösterir. Kendisi de bundan sonra iyi bir şekilde yaklaşır.

Böylece babalar bir süre sonra o kadar fazla sevilmediklerini düşünebilir. Bu da sevgi bağlarının bozulmasına yol açabilir. Dolayısıyla bu konuda daha adil davranmanız önerilir.

Erkekler Kadınlarda Neye Dayanamaz?: Geçmişi Anmamak

Eğer bir erkeğin sizi unutmamasını istiyorsanız, hatırlamanız gereken konulardan bir diğeri de geçmişin geçmişte kaldığıdır. Eğer onunla ciddi bir ilişki istiyorsanız eski erkek arkadaşlarınız ile karşılaştırmamanız gerekir.

Bu genellikle güçlenmesi ve kıskanması için yapılsa da bir süre sonra erkekler bu konudan hoşnut olmayacak, o kadar fazla sevilmediğini düşündürecektir. Bu nedenle erkeklerin sevdiği kadın hareketleri arasında bu da sayılabilir.

Aynı zamanda onun da geçmiş hayatını ve ilişkilerini karıştırmamanız gerekir. Bu gibi durumlar ikili ilişkilere zarar verir. Geçmişi sık sık anmanın, hiçbir zaman bir konuya çözüm getirmeyeceği unutulmamalıdır.

Erkekler Kadınlarda Neye Dayanamaz?: Özeline Saygı Göstermek

Her ne kadar pek düşünülmese de aslında ikili ilişkilerde pek çok kadın erkeklerin özeline saygı göstermez. Örneğin bir erkek sevgilisinin çantasını, cüzdanını veya telefonunu karıştırmak isterse bu konu hakkında büyük tartışmalar meydana gelebilir.

Ancak aynı durumda kadınlar sevgilisinin telefonuna bakabileceğini, cüzdanını ve çantasını karıştırabileceğini düşünebilir. Eğer bunları vermiyorsa, sosyal medya hesaplarının şifresini paylaşmıyorsa ciddi tartışmalar meydana gelebilir.

Dolayısıyla bu konu hakkında adil olmanız gerekir. Eğer onun telefonuna bakmak istiyorsanız, o istediği zaman sizin de aynı şekilde vermeniz gerektiği hatırlanmalıdır.

Erkeklerin Bayıldığı Hitap Sözleri yazımız da ilginizi çekebilir.

Hatalarını Kabul Etmek

Kadınlar genellikle hatalarını kabul etmez ve bunlardan kaçmanın yollarını arar. Bu durum erkeklerin en sevmediği davranışlar arasındadır. Eğer karşı tarafın ilgisini çekmek istiyorsanız, hatanız olduğu zaman kabul edilmelidir.

Erkeklerin sevdiği kadın hareketleri arasında bunlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş