Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Sözleri Uzun, Anlamlı Doğum Günü Sözleri, Kısa Doğum Günü Sözleri, Yeni Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Sözleri Whatsapp, Doğum Günü Sözleri Komik

En güzel doğum günü sözlerini bu sayfada sizlere hazır ettik. Bu doğum günü ile ilgili anlamlı sözleri kısa mesajla yolla ya da sosyal medyada paylaş tercih senin ne yapmak istersen yap.

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar!

En güzel günlerde yaşlanman dileğimle doğum gününü kutlarım.

En güzel günler en güzel yıllar senin olsun nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar hayatım.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk göz bebeğin kadar yakın umutların gerçek mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun.

Gecenin karanlığındasın güneşin ışığında suyun damlasında selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakin unutma.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa ateş gibi yakıyorsun içimi ister yak ister serinlet seni seviyorum aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl pırıl bir yaşam dileye bilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim. Nice yıllara sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice yıllara.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Üzgünüm belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutlu yorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duygu ların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

Doğmanın bedeli ölüm gençliğin bedeli yaşlılık sevginin bedeli fedakârlık dostluğun bedeli paylaş maksa bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın üstündeki mumlara pastadan daha fazla para ödediğine göre hayattan kopma vaktin gelmiş demektir. He bu arada doğum günün kutlu olsun.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler bugün farklı bir şey yapacağım hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Varlığın varlığım sebebin sebebim niyetin niyetimdir yanımdasın ya bundan ötesi yok. Sevmeyi sevil meyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün mutlu olsun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Zaman çok kısa her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

O büyük gün daha dün gibi resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı hala damağımda! Bu sene böyle olsun yakında görüşmek üzere nice yıllara.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı yolların yormadığı arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Mutlu yıllar.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine.

Dünya’da birçok insan vardır kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere layık biri var! O da ş anda bu mesajı okuyor. Nice yıllara.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinde hissedeceğin ümitlerin mutlulukla pekişeceği gülücüklerin hiç bitmeyeceği sevgi sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle.

Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu senelere.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar sevgilerin en güzelini tadar başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hak ettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en iyisini en güzelini yaşar hayatın boyunca başarı merdiven lerini kolayca tırmanırsın. İnşallah yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Biraz şans biraz sevgi ve sabır birer parça zaman özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar dileğiyle.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun. Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Nice mutlu yıllara doğum günün hatırına unutmak zor olsa da arama bundan sonra! İşte bir yıl daha bitti lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Yaş günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun. Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni bir yıla başlarken mumları üflerken dilek tutarken bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun. Hatırlar mısın? Doğduğun günü. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice yıllara.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene karakol lar beni alır sorgular gecelerce hiç bekleme belki gelmem gelemem senelerce. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim pekguzesozler.com yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş