Sevdiğim Bu Duayla Döndü

Sevdiğim Bu Duayla Döndü diyen birçok kişi, sizlere vereceğimiz kelamları etmektedir. 12 saate geri getirme duası, özellikle sevgililer ve evli kişiler tarafından sıklıkla araştırılır. Eğer sevdiğiniz kişi herhangi bir gitmişse ve size geri dönmüyorsa, en kısa sürede geri dönmesini sağlar. Bu büyü kapsamında olmayıp bir duadır. Büyülere karşı dikkatli olunmalı; İslam’da haram olduğu unutulmamalıdır.

Sevgili olmak, evlenmek gibi sosyal ilişkiler bilindiği üzere iki kişi arasında gerçekleşir. Ne var ki insanlar severek evlense bile zaman içerisine aralar soğuyabilir, kavgalar ve tartışmalar meydana gelebilir. Bu her ilişki içerisinde zaman zaman meydana gelir.Ne var ki bazı durumlarda bu ayrılıklara ve boşanmalara kadar gidebilir. Eğer bunların yaşanmasını istemiyorsanız, sevdiğim bu duayla döndü demek istiyorsanız halis bir kalple Allahü Teala’ya dua ederseniz kabul olabilir.

Sevdiğim Bu Duayla Döndü: 12 Saatte Geri Getirme Duası

Ya Vedud ile sevdiğini geri getirme duası sevgililer ve eşler tarafından sıklıkla incelenir. Eğer ilişkinizin kopmasını istemiyorsanız, Allahü Teala’ya dua etmeniz gerekir. Dualar her konuda edilebildiği gibi bunun hakkında da edilebilir. Bunun için aşağıda verdiğimiz dua okunabilir;

  1. Ya Kadim, Ya Daim, Ya Kadim, Ya Daim, Ya Karrar, Ya Ehad, Ya MuhammedKul huvallahü ehad,allahüsamed lem yelid velem yuledve lem yekün lehu küfuven ehad.Ve sallallahu ala seyyidina MuhammedinVe alihi ecmain.

Bu dualar günün herhangi bir zamanında edilebilir. Ezberlemesi oldukça kolay olduğu için sık sık okunabilir. Ancak duanın okunması esnasında Allahü Teala’dan hayırlı ile istenmelidir.  Sevdiğim bu duayla döndü demek istiyorsanız, buna dikkat etmemiz şarttır.

Dua ile Ayağına Getirme Duası Yalvartma

12 saatte geri getirme duası istiyorsanız, edebileceğiniz farklı dualar da vardır. Kişiler bunları ihlaslı bir şekilde, temiz kalple okumalıdır. Böylece daha iyi sonuçlar almanız mümkündür. Sürekli beni özlesin bensiz yapamasın duası diyorsanız, aşağıdaki dua da ek olarak okunabilir;

  1. Allahümme, ya müfettihal ebvab,ve ya müsebbibel esbab,ve ya mukallibel kulubi vel ebsar,Ve ya delilel mütehayyirin,ve ya giyasel müstegisinVe ya müferricel mahzunin,Tevekkeltü aleyke ya rabbi,kadaytü fevveztü faraztü emri ileyke,Ya rezzaku,ya fettahu,ya basitu,ve sallallahu ala hayri halkihiMuhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.

Dua ile ayağına getirme duası yalvartma istiyorsanız, edebileceğiniz dualardan bir tanesidir. Dua besmele ile başlamakta olup okuduktan sonra dua edilir. Niyet neyse burada belirtilir. Eğer temiz bir kalp ederseniz sevgiliniz ya da eşinizle aranızın düzelmesi, size geri dönmesi mümkündür.

Sevdiğim Bu Duayla Döndü: Ya Vedud

Sevdiğim bu duayla döndü birçok kişi tarafından incelenir. Eğer sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini, tekrar birlikte olmayı ve aranızın güzel olmasını istiyorsanız bu dua edilebilir;

  1. La havle ve la kuvvete illa billahi Sihibul cevli vet tavlisSemiıs-seriıl mücibil kahiriSevdiğim Bu Duayla DöndüAllahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-ankeVe la galibü leke ilahül alihetü ve rabbüKülli seyin ve ente ala külli seyin kadir

Eğer dikkatli ve sabırlı bir şekilde okursanız, Ya Vedud ile sevdiğini geri getirme Allahü Teala tarafından kabul edilebilir. Dua eden kişilerin, dikkatli olması da gerekir. Özellikle Allah’tan dilendiği unutulmamalı, dua buna göre edilmelidir.Bu duaların hepsini etmek için belirli bir saat bulunmaz. Dolayısıyla istediğiniz günün, istediğiniz saatinde edilebilir. Ancak ezan saati, oruç vakti, ezan ve kamet arasındaki vakit gibi, duaların makbul olduğu zamanları asla kaçırmamanız önerilir.

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate

Günümüzde gideni kesin döndüren dua 24 saate sıklıkla araştırılır. Zira sevenler birbirini kavuşmanın yolunu her zaman arar. Her şey Allahü Teala’nın izniyle gerçekleştiği için dua ederek tekrar kavuşulması, birlikte olunması mümkündür.Ne var ki dikkat edilmesi gereken bir takım konular da vardır. Bunlara uymak, duaların daha kısa sürede kabul olmasını sağlayabilir. Yukarıda bulunan duaları ederken, günün istediğiniz saati kullanılabilir. Ancak önerilen temiz ve sessiz bir odaya geçerek, temiz ve ihlaslı bir kalple edilmelidir. Niyete de özen gösterilmelidir.Bunun yanı sıra eğer gerekiyorsa gusül abdesti de alınmalıdır. Ardından normal abdest tazelemesi de önerilir. Sevdiğim bu duayla döndü demek istiyorsanız, duaları kabul olana kadar sürekli etmeniz gerekir. Döndükten sonra etmek, aranızın daha güzel olmasına yardımcı olur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş