Telefonla Aranmak İçin Dua

Telefonla Aranmak İçin Dua, anında etki göstermektedir. Hemen aratan esma özellikle sevenler tarafından sıklıkla araştırılır. Eğer sevdiğiniz kişi sizi aramıyorsa ve kısa sürede aramasını istiyorsanız, doğru bir şekilde ederek muradınıza kavuşmanız mümkündür.

Bu dua farklı amaçlardan dolayı edilebilir. Eğer uzun süredir aramıyorsa, tartışma oluşmuşa edilebilir. Bunlar dua kapsamında olup Allahü Teala’dan yardım istenir. Dolayısıyla büyü gibi konulara girmez. Bu gibi işlemlerden uzak durmanız büyük bir önem taşımaktadır.

İlişkiler karşılıklı bir şekilde yürür. Bunun da en önemli koşulu iletişimdir. Eğer burada bir kopukluk olursa, tarafların arası kısa sürede bozulabilir. Eğer bunu önlemek istiyorsanız, telefonla aranmak için dua yapabileceğiniz tercihler arasındadır.

1 Saatte Aratan Dua

İkili ilişkilerde sevginin değerini kaybetmesi, zaman içerisinde tartışmaların artmasına, soğukluklara ve mutsuzluklara neden olur. Sevgi karşılıklı bir duygu olduğu için iletişimi doğru bir şekilde kurmak şarttır. Ne var ki her zaman karşı taraf konuşmak, aramak için istekli olmayabilir.

Eğer bunun için çözüm arıyorsanız, sevdiğinin seni hemen araması için dua kullanabilirsiniz. İhlaslı ve doğru bir şekilde ederseniz, kısa süre içerisinde dileğiniz olması mümkündür. Allahü Teala’ya açılan her el, edilen her dua gerçek ve içten olduğu müddetçe kabul edilebilir.

Dolayısıyla sevdiğiniz kişi ile iletişiminiz zayıflamışsa, aranız bozulmuşsa ve düzelmesini istiyorsanız düzenli bir şekilde telefonla aranmak için dua etmeniz önerilmektedir.

Telefonla Aranmak İçin Dua: Erkeği Anında Aratan Dua

İnsan ilişkileri oldukça hareketlidir. Her ne kadar mutluluk ve sevgi şart olsa da tartışmalar ve ayrılıklar meydana gelebilir. Eğer hala seviyorsanız ve karşı tarafın geri dönmesini istiyorsanız, 1 saatte aratan dua edebilirsiniz.

Bu sadece eşler için değil arkadaşlar ve sevgililer için de geçerlidir. Eğer bir dargınlık oluşmuşsa, yüce Allah’a el açmanız mümkündür. İhlaslı bir şekilde ettiğiniz dualar kısa sürede kabul edilebilir. Bunun için edilecek duada önce uyulması gereken bazı şartlar da yer alır.

Öncelikli olarak, eğer gerekliyse önce gusül abdesti, ardından da normal abdest alınmalıdır. Ardından 2 veya 4 rekatlık bir nafile namazı kılınmalıdır. Namaz kılındıktan sonra Allah’a el açılarak 99 kere Hemen aratan esma olarak bilinen Ya Fettah okunmalıdır. Bu tamamlanınca Ya Vedüd esması da yine 99 kere okunmalıdır.

Bu duayı okudum beni aradı demek istiyorsanız Hemen aratan esma ve Ya Vedüd esmaları okunduktan sonra dua edilmelidir. Eğer halis bir kalple yapılırsa, istediğiniz kişinin size kısa sürede okuması mümkündür.

Küs Olduğun Birinin Seni Araması İçin Dua

Arkadaşlar, sevgililer ve eşler arasında yaşanan ilişkiler he zaman dört dörtlük, sorunsuz bir şekilde ilerlemez. Tartışmalar, küslükler sıklıkla olabilir. Ne var ki bu durum bazen taraflardan birini oldukça üzebilir.

Eğer küsen kişi sizinle tekrar barışmıyorsa, aramıyorsa hemen aratan esma edilebilir. Doğru bir şekilde yapılırsa, istediğiniz sonuçlar alınabilir. Bunun yanı sıra farklı yollar da vardır.

Dua ederken en önemli olan Allah’a içten bir şekilde yalvarmak ve inanmaktır. Sadece dilden söylememeli, aynı zamanda kalben de tekrar edilmelidir. Esmaü’l Hüsna’nın yanı sıra İnşirah Suresi de küsen kişinin sizi araması için okunabilir.

Bu sürenin çok sayıda fazileti vardır. Kalpleri ferahlatması da bunlardan biridir. Dolayısıyla öncelikle gusül abdesti, ardından da normal abdest aldıktan sonra 7 kere okumak tavsiye edilir. Böylece Allahü Teala dualarınızı kabul edilebilir.

İnşirah Suresi oldukça basit bir şekilde ezberlenebilir. Dolayısıyla bilmiyorsanız kısa sürede telefonla aranmak için dua ezberleyerek okuyabilirsiniz.

Telefonla Aranmak İçin Esma ve Dua

Kişiler karşılıklı olarak birbirlerini sevse bile arama her zaman gerçekleşmeyebilir. Karşı tarafın dolu olması, zaman ayıramaması gibi nedenler burada görülebilir. Ancak çok seviyorsanız ve sevdiğinin seni hemen araması için dua arıyorsanız, istediğiniz Esmaü’l Hüsna ve inşirah surelerini okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra ezbere bildiğiniz tüm duaları da okuyabilirsiniz.

Bu dua ile aynı şekilde sevdiğiniz kişi ile aranızda olan irtibatı arttırabilir, sevgi duygularını geliştirebilirsiniz. Arkadaşınızın sizi aramasını, aranızın daha da iyi olmasını istiyorsanız okuyabilirsiniz. Ancak kesin araması için dua ederken halis olunmalıdır. Böylece dualarınız daha kısa sürede kabul edilebilir.

Bunun yanı sıra Peygamber Efendimizin Sevdiğine Kavuşma Duası gibi dua edilen ortamın temiz olması, kişilerin kendi hijyenlerine özen gösterilmesi de gerekir. Ayrıca dua edilen ortam da müsait olmalıdır. Dua istediğiniz herhangi bir zaman edilebilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking meritking güncel giriş kingroyal kingroyal giriş madridbet giriş